Öncelikle tüm inananların BERAT kandili mübarek olsun.

Hatırlayacağınız üzere cumhurbaşkanlığı sözcüsü,genelkurmay ve mit başkanları ABD’ye gittiler. Cumhurbaşkanın TRUMP ile görüşmesi öncesi bir dizi görüşmeler ve cumhurbaşkanının görüşmesi öncesi ortamı hazırlamak için . Ama en önemlisi de ABD hükümetinin YPG ye ağır silahlar vermesini öngören teklifi geri çektirmek ve olası bir RAKKA operasyonunu beraber yapmak için di. Fakat olmadı.Yine kandırıldık. ABD genelkurmayı tarafından oyalanırken YPG ye ağır silah verme kararı çıktı.

Aslında kim kimin ne olduğunu biliyor ama yinede bir ihtimal müttefikimiz ve stratejik ortağımız sandığımız ABD’nin bir egemen devlet yerine terörist paçavralarının safında durmasını beklemiyorduk.

Rusya ile yakınlaşmamızın ve yaptığımız operasyonların bedelini bize ödetiyorlar. Darbe ile yapamadıklarını terörist güç devşirerek biziz izole ederek yapmaya çalışıyorlar.

Bizlerde MURAT BOZ hangi konsimatris ile kaçamak yapmış, ARDA TURAN TÜRKAN ŞORAY’IN kızı ile nasıl yakınlaşmış hangi mesajları atmışlar, IVANA SERT yılın trend modasını nasıl açıklayacak ve ACUN ne yapıyor. Velhasıl evlilik programı adı altındaki iffetsizliklerde son durum nedir takip edelim veya belirli güçler tarafından bunlarla bizleri uyutsunlar… Yazık be ülkem ecdadının kemiklerini sızlatma uyan artık uyannnnnnn

Tekrardan BERAT kandiliniz mübarek olsun. Ülkemiz için uyanık ve bilinçli olmak dileğiyle MEVLAM ne eylerse güzel eyler . ALLAHA emanet kalın.