ALMANYA’nın son günlerde ki İNCİRLİK üssü çıkışının farkındasınız dimi….? İnanın haset ve kinlerinden çatlıyorlar da yapacak bir şeyleri yok. Nasıl olur da TÜRKİYE onların dediğinin dışına çıkar? Nasıl olur da onların talep ve emirlerine TÜRKİYE karşı durur ve hayır der……

KILIÇDAROĞLU 15 TEMMUZ’u hala karşı darbe olarak adlandırıyor ve TAYYİP’in AKP ile tekrar sahalara dönmesine Mecliste çift başlılık başladı diyor. Bu Zihniyet varken ALMANYA-ABD-AB-AP- gibi düşmanlara ne gerek….

Son olarak ta 15 TEMMUZ DARBECİLERİNİN yargılanmasına dair bir kaç söz söylemek istiyorum. Size şu kadarına söyliyeyim mahkemelerde gördüklerimden yola çıkarak söyleyebilirim ki DARBE geçmiş,FETÖCÜLER temizlenmiş değil.

Darbeciler grantuvalet ve kendilerine saygıda kusur yok. Şehit ve gazi yakınları ise olmadık engellemeler, tehdit ve saygısızlığa mahkum oluyor. Bir bakan, bir mebus yada devlet adına bu ok önemli davalara kimse müdahil olma mı? Korkarım ki şehit ve gazi yakınları içeri DARBECİ hainler dışarı çıkacak.

Çok iğrenç savunmalar ve hakimlerin yanlı fetöcü tutumları söz konusu. Şehit ve gazi yakıları yalnız bırakılmış ve her türlü hakarete uğruyorlar. ALLAH muhafaza DARBE ve FETÖCÜLER orayı rehin almış durum da. DEVLET nerede DEVLET……… Uyuma millet Silivriye akın edin ALLAH rızası için.

Dini bütün bildiğimiz, islam ahlakı ile yoğrulmuş muhafazakar kesimin şarkıcısı MUSTAFA CECELİ bile sapıtmış. ALLAHIM sen bu millete güç ve iman ver. Lütfen bu takiye yapanlara fırsat vermeyelim. Silivri de ki davalara müdahil olalım . Şehitler gaziler bizim. MUSTAFA CECELİ gibi takiye yapan siyaset yalakaları şerefsizler gibi kamufle olanlara dikkat. Bunlara prim vermeyelim.