Cümleten selamun aleyküm.Hiç öyle bildik şeylere girmeyeceğim.ABD,İSRAİL,FETÖ,BEYAZ TÜRKLER ve OSMANLI TORUNLARI gibi….Aslında bizi teslim alan almış.Er meydanında bunu yapamayanlar,vaktiyle Türkleri sahada yenmek imkansız, ellerinden dinini,imanını alın diyenler bunu haylice becermiş durumda…

Şimdi diyeceksiniz ki, düşmanımız ABD ve BATI destekli FETÖ ve onun içerideki ihanet şebekeleri değil mi?Evet bunlar görünen ve ayıklanan,yani bizden artık sayılmayan çeteler,hainler.Bir de bizden olanlar var nasıl mı?

Anlatıyorum : KISMETSE OLUR,BİRİ BİZİ GÖZETLİYOR,SURVİVOR,GELİN VE KAYNANALAR,RISING STAR,YETENEKSİZSİNİZ,GELİNİM OLURMUSUN,İZDİVAÇ,GELİN EVİ,BU TARZ BENİM,ADNAN OKTAR,EVLEN BENİMLE,EVLENECEKSEN GEL,KÜÇÜK HANIM,AŞKI MEMNU,MED CEZİR,KAVAK YELLERİ,KÜÇÜK SIRLAR,KAMPÜSİSTAN,BİR ERKEK BİR KADIN,BİN BİR GECE,MUHTEŞEM YÜZYIL,PİS YEDİLİ…… ve daha niceleri…

Sanırım konuyu mevzuyu nereye getirmek istediğimi anladınız.Bu gün daha TV kanallarını şöyle bir gezeyim derken, yukarıda yazdığım programlardan biri ile karşılaştım.Yazıklar olsun şöyle bir zaman da ailiyet ve mensubiyet hissetmeyen,vatan için canlarını verenlerle hiç ilgilenmeyen ,beynini  ve şuurunu yitiren, bu alçak şerefsiz soysuz köpekleri TV de görmek istemiyorum.ALLAH rızası için, operasyonlar başlamışken, kadınlara fahişelik, erkeklere şerefsizlik aşılayan bu programlara da operasyon düzenleyin.

Bu sistematik uzun vadeli bir planın maalesef sonucu…. Edep,ahlak,haya,şeref,namus beş paraya satılıyor.Pezevenklik ve  oğlanlık diz boyu… Çok merak ettim! Bu programları tasarlayanlar,sunanlar,oynayanlar ve katılanların DARBEYE direnen, şehit olan, vatanı ve bayrağı için sokaklara dökülen halk ile alakası var mı? Biz kimiz? Bunlar kim?

Aile birliğini, etik ve ahlaki değerleri,saygı ve sevgiyi,sadakati,inancı, kim, niye ve neden yıkmak ister?TÜRK ve İSLAM düşmanı herkes bunu ister. Bu TÜRK-İSLAM (OSMANLI) düşmanlarının TÜRKLERİ yenmelerinin yada yenebilmelerinin son çaresi, ve onlar da bunu uyguluyorlar.. Buraya kadar tamam.Peki kimliğin de MÜSLÜMAN-TÜRK yazan bu soysuz, sopsuz,rezil, rüsva, şerefsizler kim? Bunlar nasıl bu TV ekranların da kendilerine yer bulabiliyorlar? Milyonlarca TL para kazanıp, bizi, imanımızı, ailemizi ve ahlaki değerlerimizi alıp getiriyorlar.

Bizleri şuursuz birer pezevenk ve orospu yapmayı amaçlayan bu soytarıları, kim bu ekranlardan koparacak?… Yeter bunları bizler vurmadan, bunları oralardan alın ve layık oldukları yere, kerhanelere gönderin.Bir çoğu da tanınmış ,ünlü kişiler öylemi….Bunları pür dikkat izleyen ve inançlı olduğunu söyleyen kardeşlerime ne demeli?Öyle ya, reyting olmazsa program da olmaz…..Yazıklar olsun ve ALLAH ıslah etsin.

Bence ülkemiz için  en büyük  tehlike ve plan bunlardır.Yarınlarımızı  ve çocuklarımızı kaybetmemek,imanımızı teslim etmemek için bu yasal namussuzluk abidelerine, ALLAH rızası için karşı koyalım.Ne midemiz ne ahlak’ımız ne de töremiz… Biz bu değiliz HAYDİ HEP BİRLİKTE RTÜK’e ŞİKAYET EDİYOR VE BU PROGRAMLARI ASLA VE ASLA İZLEMİYORUZ!!!.Mevlam sizinle olsun hayırlı geceler.

tarz