Merhabalar haftanın ilk gününden hepinize selam olsun.

Muhtemel bir ABD-KORE ve İRAN saflaşmasında kritik ve tehlikeli bir sürece girildi.Muhtemeldir ki kutuplaşmalara ve savaşın eşiğine gelinecek. Kim bilir belkide….

Fransa senatörü ERDOĞAN öldürülmeli diyor, kendi ülkelerindeki seçimlerde faşistler önde gidiyor. Görüntü 2. dünya savaşı öncesi gibi. Fransa kaynamaya başladı. Daha çok şeylere gebe..

ABD İRANI gözüne kestirmiş öyle yada böyle bu kriz patlak verecek.

Bizde ise KILIÇDAROĞLU hep aynı nakarat. Tıpkı köprüyü,havalimanını ,yolları ,barajları yaptırmayız gibi..TENCERE TAVA MİSALİ…

TÜRKİYE yarım bıraktığı işe TEL ABYAD’ a hazırlanıyor.Bu tarihi bir hamle ve sahada çok şeylere gebe. Üstelik tüm dünyaya karşı. ALLLAH yardımcımız olsun.

ABDULLAH GÜL’e çok dikkat. İNGİLİZ ajanlığını ve mandasına biat eden bu zattan görülmemiş bir ihanet bekliyorum.

İNGİLTERE yeryüzünde gelmiş geçmiş en sinsi ve tehlikeli bir istilacı devlettir. Krallık ile yönetilir ama sen başkanlığa geçemezsin… Ta OSMANLIDAN beri şimdi de TÜRKİYEYİ yıkan ve yıkmak isteyen yegane sömürgeci ve kan emici güçtür. Nasıl olsa üzerinde güneş sönmeyen imparatorluk dimi

Ve onların içimizdeki ihanetçileri.. Kimi bu ülkede başbakanlık,cumhur başkanlığı yapmış,kimi de teamüllerde olmayan bir şekilde askeri törenle karşılanır….. Tehlike devam ediyor. Hemde bütün gücü ile

Birde yazılı medyanın satılık yavşakları var.Acaba EBRU ŞALLI çıplak resimleri için ne diyor? ACUN ILICALI ne yaptı,Evlendirme programları ve ihanetçileri KAHRAMAN gösteren dizi senaryoları…. Bilinç altı oyunları. Uyuma TÜRKİYE….

İçeride hain olduğu belli yazar ve sanatçılar ile, destekçisi siyasetçiler hala görevde. Hemde hepsi görevde ve aklınızın alabileceği her partide her platform da varlar. İFŞA edilmeleri gerekir hemde biran önce.

Gündemi mutlaka güvenilir takip edin. Hepimizin sorumlulukları var ve kim elinden ne geliyorsa bu vatan için yapmalı.ALLAH yar ve yardımcımız olsun.