Günaydın cumanız mübarek olsun.

Referandum öncesi son haftaya girdik, ABD SURİYEYİ vurdu. RUSYA BM yi acil toplantıya çağırdı. Arkadaşlar kısaca açıklama yapayım.ALGI yönetimi ve SİYASİ dehalık ile aklımızla oynuyorlar. Şöyle ki :

Cumhurbaşkanı diyor ki :  EVET de HAYIR da bizim fakat bütün hainler,bölücüler,dış güçler,TÜRKİYE düşmanları HAYIR cephesinde birleşti.

Buradan yapılan algı operasyonuna dikkat ” HAYIR OYU VERENLERİN HEPSİ HAİN, BÖLÜCÜDÜR” .Ve ne yazık ki kendini akıllı sanan bir sürü kör,cahil buna inanmış durum da. Hele bir zümre var ki iç savaş naraları ile bu söylemi sahipleniyor. Bırak sahiplenmeyi  ”TAYYİP ÖYLE DEDİ, HAYIR DİYEN VATAN HAİN Mİ? ” lafları ile ortalığı karıştırıyorlar. Aman ALLAH’IM ALGI ya bak.

Bu sabah ne oldu? ABD SURİYE hava üsünü vurdu,  ŞAYRAT hava üssü. Peki orada kim ve ne var. SURİYE hava kuvvetleri, SURİYE askerleri ve burası önemli RUS askerleri…. İlginçtir bu saldırı öncesi ABD RUSYA’ ya bilgi vermiş.

Akşam RUS ve SURİYE askerleri üssü terk ediyor. Üstelik bütün hava gücü unsurları ŞAYRAT üssünden  çıkarılıyor. Boş bir üst danışıklı dövüş olarak vuruluyor !!!!!

Enteresandır, üstteki kimyasal silah deposu vurulmuyor.Saldırının amacı tam da kimyasal silahları yok etmek ve SURİYE’nin kimyasal silah kullanmasına engel olmak için yapılmışken, kimyasal silah deposu vurulmuyor. RUSYA ve SURİYE’YE operasyon öncesi haber veriliyor.

Dipnot olarak belirteyim burası çok vahim ve önemlidir  !  operasyon öncesi TÜRKİYE ‘ye haber verilmedi…. Muhtemelen ANKARA haberimiz var diyebilir ama verilmedi.

Şimdi diyebilirsiniz ki RUSYA ‘nın  haberi varsa neden kınıyor ve AB ‘ yi acil toplantıya çağırdı. Çünkü şu ana kadar izlemiş olduğu pollitika ve strateji bunu gerektiriyordu. RUSYA’ya rağmen burası vurulamazdı. RUSYA da RUSYA ‘dır. Haberim var ama ben RUSYA ‘yım .!!!!!

Peki ABD ne yapmak istede TRUMP ne yaptı. Dünyanın koruyucu meleği,kimyasal silah kullanılmasına izin vermedi.Tepki verdi ve ABD de sözüm ona ben buradayım, akıllı olun.!!!Hem kendilerini tatmin ettiler,hem dünya literatüründe sempati kazandıar. TRUMP’da egosunu tatmin etti Yaşasın büyük ABD !!!!

Düşünsenize 59 towhank füzesi atılıyor ölü sayısı 5…. Atılan füzelerin bedeli bile sonuçtan daha ağır. SEN bunu küllahıma anlat. Öyle sanıyorum ki bu etkili füzeler havalimanı çevresindeki yerleşim yerlerini de etkilemiştir. Ve bu 5 ölü muhtemelen masum köylülerdir.

Satranç oyunu gibi danışıklı ve çok şerefsizce bir dövüş bu. Operasyonun devamı var mı ? Tabiki YOK. ABD dünyayı ve kendini tatmin etti sözüm ona aba altından sopa gösterdi. Rusya haberim vardı ama ben RUSYA’yım diyor.SURİYE rejimi nasıl olsa herşeyden haberdar ve kendine biçilen rolü oynuyor. İT İTİ ISIRMAZ .Bunların hepsi senaryo . Nasıl olsa ölen MÜSLÜMAN kanı akan MÜSLÜMAN.

Bu mübarek günün yüzü suyu hürmetine MEVLAM bütün tuzakları helak eylesin. Algı operasyonları müthiş, insanın akıl sağlığı ile oynuyorlar. Kimse kimseyi vurmadı emin olun. Gündem yaratıldı. Herkes kendini tatmin etme peşinde. TV lere bir göz atın ABD vurdu vuruyor, falan filan, şakşakcı pezevenkler sanırsın ki ABD en büyük müslüman dostu…..Arkadaşlar bir görün lütfen İSRAİL ki milyonlarca çocuk katilidir. O bile bu operasyonu destekliyor. Ve düşünün kü bu operasyonu SUDİ ARABİSTAN DA destekliyor. Kim neyi , bizim nasıl görmemizi istiyorlar ise tv lerde aynen öyle servis ediyor. Çünkü satılık kalem çok. Lütfen AMA lütfen çok akıllı olalım, olmak zorundayız. ALAHIN selamı üzerinize olsun.