Bundan önceki yazılarım da DARBE ile alakalı bir çok önemli hususu belirtmeye, izah etmeye çalıştım.Bu süreçte bir çok kimsenin saf değiştireceğini,mili irade yanlısı gözükeceğini, hatta FETÖ ya lanetler yağdıracaklarını belirtmiştim.

Yine bir yazım da ise, cezaevi GARDİYANLARINA dikkat çekmiştim.Kaldı ki suçu ispat edilen bir çok üst düzey FETOCUNUN mahkemelerden sürat  ile salıverildiğine şahit olduk.Yargı hala ihanetçi kaynıyor.

Ve son zamanlarda farkında iseniz, KEMALİST olduklarını iddaa eden eski sözde mağdurlar, ekranlar da boy göstermeye başladı.Açık ve net söylüyorum FETÖ ne ise benim için KEMALİSTLER de o dur.

Değilmiydi ki, onlar askeriyede namaz kıldırmaz oruç tutturmazdı.Ve değilmiydi ki, onlar yedi sülalesin de başı bağlı, kapalı bir bayan var diye  vatan evladına askeriyede rütbe vermeyen….

YAŞ ve MGK toplantıların da ALLAH diyen subayları belirleyip ordudan atan KEMALİST,ATEİSTLER ne değişti?Milli iradeden yana olmak, demokrasiyi savunmak,ne zamandan beri inancı gereği örtünen kadınlara, yobaz, gerici, örümcek gibi aşağılayıcı sözler söylemek oldu.DEMOKRASİ savunucusu KEMALİSTLER, sakalı şerif bırakanlara şeriatcı,cemaatçi,tarikatcı,terörist diyen sizler değilmiydiniz..?Üniversite yıllarında ki TÜRBAN zorbalığınızı  ve binlerce TÜRBAN mağduru bayan kardeşlerimi unutmadım.O pis yüzleriniz hiç aklımdan gitmiyor. Demokratik, demokrat, ATEİST,milli irade sevdalısı  sevgili KEMALİST kardeşlerim haklısınız! siz mağdursunuz!!!!!!

He bu arada belirteyim; sakallı falan değilim ama sonuna kadar destekler ve saygı duyarım.ALLAHSIZ, KİTAPSIZ sapkınlar, sizi de biliyoruz. Durumdan vazife çıkarmayın.Eliniz de olsa hükümeti de, bu ülkede inançlı insanları da asar, kesersiniz. Bırakın bu mağdur edebiyatlarını….

Unutmadan; siyasi partilerin için deki bazı konum sahibi, genel,yerel ve mahalli yöneticiler şimdiden fitne fesada başladı. Acaba karın ağrıları ne?Yahu bu dünyevi rant, makam nasıl birşeyki,  insan anasını, babasını, şerefini, namusunu,vatanını,kanını satıyor. RABBİM ISLAH EYLESİN.MEKANLARI CEHENNEM OLSUN İNŞALLAH….

Sonuç olarak FETÖ de KEMALİSTLER de,PKK da,PYD de, İŞİD de. içimizde bulunan inançsız. şerefsiz köpeklerdir.Hayırlı akşamlarınız olsun….MAĞDUR