Sadece Gerçeklerin Blogu

Tarafsızların Tarafı

TAKİYE’NİN VE İKİYÜZLÜLÜĞÜN BÖYLESİ!!!!

 

Son günlerde ki terör eylemlerini içimiz yanarak ibretle ve öfke ile takip ediyorum.Milletimizin başı sağ olsun.Kederli ailelere ALLAH’IM sabır ve metanet versin.Bunu yapanlara, aracılık edenlere ve bunlardan medet umanlara, ALLAH lanet etsin.

ALLAH’IN bize lütfü burada Müslüman KÜRT  ile YEZİDİ ERMENİ DÖNMESİ sözde KÜRT’ÜN  ayrışması olmuş olmasıdır.Bakınız SİİRT,VAN,ELAZIĞ ‘da ki bombalı terörist eylemleri yapan PKK. (SÖZDE KÜRTLERİN TEMSİLCİSİ) Ölenlerin çoğu KÜRT kökenli vatandaşlarımız.Sesi çıkan, buna isyan eden, bela okuyan, inançlı KÜRTLER ve bütün TÜRKİYE tek yürek ….

Sesi çıkmayan ise HDP, yani Kürtlerin sözde siyasi temsilcisi PKK nın arka bahçesi…..Düşününki  KÜRTLERİN temsilcisi olduğunu söyleyen siyasi bir parti, (HDP) ölen onca KÜRT vatandaşa rağmen, hemde bu terörist eylemi PKK yaptığını ilan etmişken, tek söz etmiyor, terörü lanetleyemiyor ve PKK ya tek söz diyemiyor.

Şimdi gelelim GAZİANTEP!de ki  bombalı terörist saldırıya..Muhtemelen yapan DAİŞ (İŞİD)…. Ölenler çoğunluğu Kürt kökenli vatandaşlarımız….İşte buraya dikkat!! HDP sahnede. FİTNE ve PROVOKATÖRLÜK için olayı sahipleniyor ve cenazeyi PKK  Show’una dönüştürüyor. Hatta  provokatörleri ile polisleri cenazede taşlıyorlar.

Buraya dikkat edin kardeşlerim; öldüren PKK olunca ölenin KÜRT’mü TÜRK’MÜ olduğunun HDP için hiçbir önemi yok.Bir başka terörist grup katliam yapınca, HDP orada. Kardeşlikten, birlikten bahsedip provokatörleri ile PKK kalkışması yaptırmaya,halkı kutuplaştırmaya ,iç savaş çıkarmaya çalışıyor.

Bu şerefsiz HDP ve onun soysuz yöneticilerini takip edin. Özellikle DEMİRTAŞ ve YÜKSEKDAĞ’ı takip edin. PKK’nın eylemlerin de, ölen onca KÜRT kökenli vatandaşlara rağmen, gıkları çıkmıyor,sus pus oluyorlar. Eylemleri üstlenen, şerefsiz kansız PKK ya tek söz etmiyorlar. Fakat bir başka eylem de muhtemel eylemci DAİŞ olunca YÜKSEKDAĞ ailelerin acısını paylaşıp, timsah gözyaşı dökerken, DEMİRTAŞ’ın da bir yandan birlik ve kardeşlik çağrısı yaparken, diğer yandan  da, cenazeyi PKK arbedesine çevirtiriyor.

Biz gördük…. HDP sanırım sizde gördünüz!!!gördünüz ki tutuştunuz.Neyi mi? Müslüman bir KÜRT vatandaşın, PKK yandaşı olmayacağını,inançlı KÜRTLERİN sizleri artık terör örgütü maşası olarak gördüğünü….

Şimdi DOĞU da başka bir savaş daha başlıyor.ERMENİ dönmesi YEZİDİ  KÜRT olduğunu söyleyen, kansız,şerefsiz vatan ve din düşmanı sözde KÜRTLER (HDP,PKK) ile bölgenin gerçek sahibi, inançlı, imanlı, şerefli ,gerçek KÜRT kardeşlerimiz arasında. ALLAH diyenin yanındayız, ALLAH’IN izni ile zafer inananların dır.

Bu arada HDP ye çok teşekkür ediyorum.Ben; sizlerin şerefsiz yüzlerini biliyordum da ,bilmeyen bazı KÜRT kardeşlerime de gösterdiğiniz için.Kendi kanınızda boğulacaksınız.DİYARBAKIR da, ulu cami de, cuma hutbesi sırasın da ve VAN da, gerçek KÜRTLERİ herkes gördü. Eyy HDP inançlı, şerefli,KÜRTLER’İN duygularını ,dinlerini,mallarını, canlarını ve ailelerini sömürmek,kullanmak  neymiş o bölgenin gerçek sahibi, inançlı kürt gençleri size gösterecek ALLAH’IN izni ile.Az kaldı, maske artık düştü. Bu ermeni dölleri için son yakın İNŞALLAH..

Bir sözüm de hükümete…..   Bu hükümet ne iş yapar ?Bu şerefsiz, dinsiz ihanet şebekelerini neden hala konuşturur, fırsat verirsiniz….. neyi  bekliyorsunuz neyi!!!Daha kaç kişi ölmeli? Biraz daha korkarsanız, biz korkmayıp,yapılması gerekenleri, aynen milli iradeye sahip çıktığımız gecedeki gibi yapacağız. Ve bunun sorumlusu siz olacaksınız.Size dik dur eğilme derken, gereğini de yaptığınızı da görmek istiyoruz.Suyun başını lüfen ALLAH aşkına kesin ,kurutun…..

Hayırlı akşamlarınız olsun. ALLAH’A emanet kalın.SAZCI

« »

© 2023 Sadece Gerçeklerin Blogu. Blog Sahibi Fehmi Özkan.