Evet başlıktan da anlayacağınız üzere savaş başladı. İster soğuk savaş diyin ister sıcak…

Son operasyonlar sonrası ABD harekata geçti Siz sanıyormusunuz ki: AFRİN-KOBANİ veya o üçgenden ABD’nin izni ve haberi olmadan TÜRKİYE’YE, YPJ-YPG-PYD-SDG güçleri tarafından herhangi bir saldırı olabilir. Sınır karakollarına yapılan saldırılar savaşın ayak sesleri.

Amaç TÜRKİYEYİ masaya oturtmak ve tabi öncesinde kendi dayatmalarını kabul ettirmek için ortam hazırlamak.

Yarın bir gün bizim bir taaruz’umuz da herhangi bir koalisyon veya ABD askeri ölürse olay nereye varır? Zaten amaçta bu değil mi?. Şu an bütün terör örgütleri ABD koruması altında.

Bu coğrafyada çıkacak bir sıcak savaşın yıkımdan başka birşey getirmeyeceği belli. Kazananı olmayan mağlubu çok olan bir savaş… Sanıldığı gibi TÜRKİYE- PYD savaşı değil onlar kim ki? ÇİN-İRAN-ABD- KUZEY ve GÜNEY KORE-AVRUPA-RUSYA-TÜRKİYE hatta KUZEY IRAK -AZERBAYCAN ve JAPONYA bir çoğu….

Asıl hedef satılık bir güç yaratmak. İkinci İSRAİL YARATMAK. bunun adı KÜRDİSTAN… 2023 hedefleri öncesi gerek askeri gerek siyasi gerekse ekonomik anlamda tüm gücüyle saldıran batılı güçler geleceğin TÜRKİYE’SİNİ görüyorlar. Yeniden büyük ve güçlü TÜRKİYE için canımızla malımızla bedel ödemekten kaçınmayacağız. Çok yakın da fakat ben KIŞ ayı başlarında bir kaos bekliyorum hakkımızda hayırlısı ALLAH’A emanet olun selametle…