Selamun aleyküm.

SOROS yine tehlikeli oyun oynuyor. Devrimci halk hareketi ve marksist anarşist gruplar ile ÇARŞI gurubu SOROS denilen dünyanın kanını emen emperyalist para baronu ile ,ajanlar vasıtası ile görüşüyor. Şimdi gidin TAKSİM ve BEŞİKTAŞ civarını gezin. Medya adı altın da belirsiz kişilerin nifak tohumlarını ekmek için verdiği çabayı göreceksiniz.

Acaba MİT ne yapıyor ?

Gezi olayları benzeri bir kalkışma harekatı BEŞİKTAŞ- LYON maçı öncesi ve sonrası sahneye konulmaya çalışılıyor. LYON tarafının seyircisini getirmeme kararı alıp son dakika olarak seyircimiz gelecek kararı alması manidar ve tehlikeli. Oyun ve tuzak büyük. Gerek saha içi gerek saha dışında provekatör ajanlar sahne alacak emin olun. Heleki sahada bir olay çıkar ve misafir takım taraftarı adı altındaki ajanlardan ölen olursa ve onların kışkırtması ile hem saha içi hem saha dışı karışabilir. İçerideki destekçileri de şimdiden organize oluyor. Umarım VALİLİK,EMNİYET,HÜKÜMET ve MİT azami tedbir alıyordur.

Bütün dış güçlerin gözü bu maçta olacak. Fakat skor odaklı değil !!!!!!!!

planlarını sahneye koymak ve olası bir karışıklık anında derhal uluslararası ajanslar tarafından son dakika haberi geçip, vakit kaybetmeden TÜRKİYE ye müdahale etmek için. Lütfen ama lütfen sağduyulu ve çok akıllı olalım. Duyumlar ve istihbaratlar çok ciddi…….

Unutmayın ki FRANSIZ,ALMAN,ABD ve SOROS denen kan emicinin ajanları hepsi orada olacak.Kişilere ve tiplere dikkatlice bakın. Gerek medya mensubu adı altındaki insanlara, gerekse orada cirit atacak tiplere…

Uyruğumuzdan ve ülkemizden olmayan bu tipler, içerideki şer odakları ile ittifak halindeler.

Proveke edilmeyin, tanımadığınız kişilere itibar etmeyin ve mümkünse uzak durun. Tekrardan görüşmek üzere…..