Bizler için tam bir hayal kırıklığı olan bu turnuvada bence yarı final de,final de tam bir hayal kırıklığı idi.Şöyle ki;

Eski bir futbolcu ve spor aşığı biri olarak ben;Kesinlikle ama kesinlikle ALMANYA-İSPANYA finali bekliyordum.

Turnuvanın FRANSA da düzenlenmesi hasebi ile FRANSIZLAR bence hakemlerin ve adil olmayan yönetimlerin bir sonucu olarak finale gelebildiler.

PORTEKİZ ise süper yıldızı RONALDO ‘ya rağmen çok büyük bir şans eseri adını finale yazdırdı.

Sizlere soruyorum eşit şartlarda ve şans faktörünün de belirleyici olmadığı bir İTALYA-İSPANYA mücadelesini kaçının galibi İTALYA olabilirdi.Bence 10 defa da bu iki ekip karşı karşıya gelse bunlardan belki birini İTALYA alabilirdi ve o mucize gerçekleşti İTALYA İSPANYA’yı eledi.Hakeza sizce kaç tane ALMANYA-FRANSA mücadelesinden FRANSIZLAR galip çıkabilirdi? Yine bu maçta da olmaz olan oldu ve FRANSIZLAR finale çıktı.Bu olmazlar arasın da en karlı çıkan tabi ki PORTEKİZ oldu.Neredeyse maç kazanmadan kupayı aldılar.Futbol bu bize de, tebrikler PORTEKİZ demek düşüyor.

    Biz reklamlar da oynamaya devam edelim.Maç sonu yorgunluktan kusanları,kupayı alanın da kaybedenin de gözyaşlarını gördük.Sanırım milli dava bu olsa gerek.MİLLİ sevda MİLLİ onur,MİLLİ duruş galiba eksiğimiz  buydu.İyi akşamlar….