At izinin it izine karıştığı dönemdeyiz.Şimdi de 14 ağustos dedikodusu yapılmaya başlandı.Önemli bir hususa dikkat çekmek istiyorum.Gündemi dikkatle takip edenler mutlaka fark etmişlerdir. Geçenlerde CUMHURBAŞKAN ‘I tarafından bir söylem dillendirildi.Neydi o? Şu an pişman olan, veya verdiği ifadeler de DARBE ile alakam yok diyenlerin, birçoğunun beyanlarına inanmıyorum diye…

Evet! maalesef uyuyan hücreler var….Şahsi fikrim bu tarz bir DARBE değil de ,siyasi,ekonomik ve suikast tarzı eylemler olabilir. Farkında mısınız?  şu an da, BATININ ekonomik ve siyasi ablukası ile karşı karşıyayız.Tıpkı bize bahsedilen, eskiden olduğu gibi…Ne diyordu büyüklerimiz ve tarih yazmış ecdadımız? ”TÜRKÜN TÜRK’TEN BAŞKA DOSTU YOKTUR” ve görülüyor ki MÜSLÜMANIN DA MÜSLÜMANDAN BAŞKA DOSTU YOK. O halde MÜSLÜMAN TÜRK’ÜN HİÇBİR DOSTU OLAMAZ. Umarım ben abartıyorumdur, böyle değildir umarım!!!!

Şimdi mevzuya dönersek, isim vermeden, dönemim AKP milletvekillerinden bazılarının hakkın da soruşturma açılması gündemde. FETÖ terör örgütü mensubu olması kuvvetle ihtimal diye….Adalet,iç işleri,emniyet gibi birimlerin,  en tepesin de bulunan kişiler bunlar. Hal böyle ise, bu doğru ise, siz bunların adalet de yargı da, ekonomi de, siyasette ve emniyette, nelere sebep olabileceğini, ve oralardaki yapılaşmayı düşünün….Ayrıca ülke içindeki  terör unsurları ve dış terör odakları ile, bu eski milletvekili denilen FETÖCÜLERİN  bağlantıları sonucu, nasıl sansayonel eylemler yapabileceği de aşikar ortada.Umarım bu ayıklamayı DEVLET iyi yapar ve bunların tedbirlerini ivedilikle alıyorlardır.

Bir de gündem ile alakalı olmasa da söylemeden geçemeyeceğim bir şey var.TV kanallarını bazen geziyorum… Sanatçı,aydın denilen kesim,müzik, kilp,dans,eğlence,parti diz boyu…Bunlara bu imkanı veren bu paraları kazandıran bizlere yazıklar olsun.Maymundan farkı olmayan ekran budalası rezil rüsva tipler, hiç de umursuzca hayatlarına devam edip şuursuzca,  utanmadan, yüzleri kızarmadan hala ekranlar da şempaze’lik yapmaya devam ediyorlar.Keşke şahsiyet,karakter ve vatan sevgisi biraz olsun  olsaydı da,  böyle dönemler de rezil yaşantılarını ekrana taşımaktan itina edip,  duyarlı olabilselerdi..Onlar bu rezil hayatlarına devam edebilirler.Alınları secde görmemiş olabilir, fakat bunları izlememek bunlara prim vermemek de bizlerin elin de olsa gerek. Kim bilir? belki abartıyorum mesela… Müzik kanalları kapansa, belli bir süre ünlü denilen soysuzların özel hayatları ekrana gelmese, toplum ve aile bilincini yıkmayı amaçlayan programlar rafa kalksa ve daha bir çoğu vesselam….

ALLAH yardımcımız olsun.Yarınlara, çocuklarımıza daha yaşanılası edepli bir dünya ve TÜRKİYE bırakabilmek dileğiyle ALLAH’gündemA emanet olun.