Beklenen operasyon 2 yıl gecikmeli olarak başladı.Suriye sınır bölgesin de ANTEP’ de Suriye tarafından atılan roket ve havan topları ile, yaklaşık kırkın üzerinde vatandaşımız can verdikten sonra…..

Bunda Fetö destekli TSK unsurlarının, darbe girişimi sonrası açığa alınması ve temizlenmesinin de etkisi var. Ayrıca emir komutanın TSK da değil direk BAŞBAKAN ve CUMHURBAŞKANIN da..Meclis, bu onuda devre dışı bırakılmış.Neden mi?Sizce TSK’nın yurt dışına operasyonunu CHP destekelermiydi?.Kesinlikle hayır…Peki HDP böyle bir operasyona ne derdi? Orada PYD varlığını ve KÜRDİSTAN niyetini düşünürsek…..O yüzden mevcud hükümet, bunları bay pas ederek, en doğru kararı almış ve operasyonu başlatmıştır.

Avrupa ve ABD PYD’yi gözden çıkarıyor ve TÜRKİYE NİN operasyonunu meşru görüyor.Acaba neden? Bu TÜRKİYENİN gücümü yoksa ABD-RUSYA-TÜRKİYE üçgenin de güç dengelerini gözeterek TÜRKİYEYİ YANINDA TUTABİLMEK ADINA VERİLE BİR ÖDÜN MÜ?

Koalisyon desteği ve karadan ÖSÖ ile beraber….Bu arada ARAP  guruplara hiç ama hiç güvenmiyorum.Yarın bir gün onlar bizi,biz onları vurmasak iyi.Türkmen gurupları ayrı tutuyorum. Onlar bizim kan bağımız olan kardeşlerimiz.

Ayrıca unutmamak lazım ESED ile PYD  anlaştı.Ve hatta PYD ile DAİŞ de  aynı amaç uğruna beraberler.Kimin hangi tarafta olduğu belli değil. Türkiyede yaşamış ,üniversite okumuş,Türkiye tarafından desteklenmiş,infaz edilmekten son anda kurtarılmış olan SALİH MÜSLİM Türkiyeyi tehdit ediyor…bak hele Bakın 3 önemli sonuca yönelik herşey ;

1)BOP projesi kapsamında büyük uşak,yalaka satılmış bir KÜRDİSTAN devleti

2) Bu yolla o bölgede devamlı var olmak ve petrol v.s kaynakları kendi ellerinde tutmak.

3) Büyük İSRAİL devletinin toprak bütünlüğünü garanti altına almak.

Eğer TÜRKİYE emperyalist güçlerinin güdümünde devam etse idi, bu senaryolar yaşanmaz ,TÜRKİYE haysiyetsiz,şerefsiz,onursuz bir ülke olurdu.Olmadık, olmayacağız bütün sorun, bütün meseleDÜŞMAN bu…

Herkes ne diyor? PYD fırat’ın doğusuna çekilmeli ve çekilecek diye.Bir an düşünün PYD’lisiniz. Öyle yada böyle bir niyetiniz amacınız var  ve  bu yolda bedel ödeyip kazanım elde ediyorsunuz. Yarın size oradan çekilin dediklerin de çekileceksiniz öylemi? Hiç sanmıyorum .Kimse boşuna bedel ödemez ve herkesin kendince bir amacı hesabı var.

Birde bazı programlara bakıyorum neler söyleniyor neler…Mesele çok takdir ettiğim bir tarihçi kendisine sorulan bir soruya krşılık spikere sana ne diyor.Soru aynen şu; eski tarihlerde FETULLAH GÜLEN ile bir irtibatınız oldu mu? cevap: SANA NE….. Şerefsizlik para ile değil ya..Bir başka programda bir emniyet mensubu açıklama yapıyor. Emniyet de ve TSK da fetöcülerin oranı 3/2 yani yarıdan çoğu duruyor ve bunlar her an darbe yapabilir.

CHP liderine karşı hiç kimsenin tasvip etmeyeceği bir suikast girişimi yapılıyor ve üstelik yapan PKK.  KILIÇDAROĞLU açıklamasın da, HDP, PKK ya daha net tavır koymalı ve DEMİRTAŞ beni aradı.Ya ALLAH aşkına siz neyin tarafısınız?Bakın iddaa ediyorum Suriyeden, Menbiçten,Cerablustan şehit haberleri gelsin, az önce bahsettiğim çevreler ve bazı medya kuruluşların açıklama ve yazılarına dikkat edin.En büyük hainler hala içimizde emin olun.

Dikkat çekmek istediğim, bu ülkede darbe teşebbüsü henüz geçmemiştir ve içimiz hala hain kaynıyor. Takiye ve riya son halini almış, darbe olsaydı zafer çığlıkları atacak kesimler, şu an milli irade yanlısı gözükmektedir. Komünist,ateist ve kemalistler ile HDP PKK ve batı dünyası bu darbenin gerçek taraflarıdır.Kanmayın şu an sessiz kalan,birlik mesajları verenlere, içleri kan ağlıyor.

Haini bol,satanı çok,kanı beş para etmeyen, dinsiz, imansız,  düşmanı çok olan bir coğrafyada kanı bozuk insanlar ile iç içe, yüz yüze yaşıyoruz .ALLAH sonumuzu hayırlı etsin .Gazamız mübarek olsun hayırlı akşamlar…