Nasıl oldu da bu hale geldik…. Anlayan ALLAH rızası için bana da izah etsin .Susayim bu konulara girmeyeyim diyorum ama, şerefli bir Türk İslam ülküsü güden bir ferdin dayanması ne mümkün!
Birileri kalkmış kendi siyasi görüşünün mevcud liderine bu ülkede vatan hainlerine kullanılan cümleleri kullanıyor. Gerek yazılı gerek görsel gerekse sosyal ortamdan lider satmak bedava. Ayıptır ayıp türk İslam ülküsü böyle kahpece içten vurulmaz nerde biat sadakat töre örf….He anladım rant yoksa beş para etmiyor. Bu ülke asılan başbakan gördü de kendi başkanını bu kadar alçakça satanıni ilk defa görüyor.Burada yanlış anlaşılmasın mevcut siyasi lider bitmiştir ve başarısizdir ve değişmelidir de…Fakat kol kırılır gen içinde kalır utanıyorum…. Atasına,kocasına cirkefce davranan gezici gibi tel örgülere yapışan bu yolda herşeyi mubah sayan terbiyesiz bir bayan bu harekete Turan’a liderlik edecek öylemi…üstelik eşi solcu oğlu gezici v.s Bizim analarımız böyle değil biz böyle görmedik.
Birileri köprü yaptı neredeyse Avrupa İnsan Hakları mahkemesine gidenler köprüyü yiktirtamayinca sanırım madem yapıldı kullanalım dediler…..Nasıl bir kafa nasıl bir zihniyet…
Birde suriyelilerin tc kimliği alması meselesi var; Buna bende karşı olmakla beraber demeden geçemeyeceğim, bu ülkenin ekmeğini yiyip ihanet edenler , devşirme tc kimliği taşıyanlar sanal ortamda istemeyiz diye ahkam kesiyorlar iğrençsiniz gerçekten. Mevzu RTE Suriye o bu değil bu ülkede de kimse salak değil bu memleketin evlatları bunun kararını verir devşirmeler hainler dönmeler siz bi susun lütfen
Arkadaş doğru tektir ve kimden gelirse gelsin takdir edilir önce zihniyetleri temizleyin isme değil hizmete bakın. He hizmet derken tek yanlı rant sağlayan hizmet değil allah yolunda hizmetten bahsediyorum.
Büyük sandıklarım sizi dışardan gözlüyorum da alnı secdeye varmayan başkanını da satar partisini de satar vatanını da satar satışınız bol olsun… Elbet hesap sorulacak hayırlı akşamlar.

siyaset-kavgasi