Günaydın güzel yurdumun insanları.Kritik süreçten geçmekte olduğumuz şu zor dönemde bir kaç önemli hususu sizlerle paylaşmak istedim.

Malumunuz SURİYE,IRAK ateş çemberi. Keza LÜBNAN ve FİLİSTİN de öyle.Bulunduğumuz coğrafya da İRAN,RUSYA,ABD,AVRUPA ve TÜRKİYE amansız bir mücadele içindeler.

İRAN destekli HAŞDİ ŞABİ ve bizzat İRAN devrim muhafızları IRAK ve SURİYEDE sahadalar. Sözde müslüman olan bu zümreler sunnii katliamları yapıp bu coğrafya da Şİİ nufuzu harekete geçirip mezhep çatışmasına ve bölünmeye yol açarak katliamlar yapıyorlar.Demogolojik yapıyı değiştirip egemenlik kurmak ve müslüman kanı akıtmakta,her türlü infaz,katliam ve dile gelmeyecek rezillikleri yapıp kandan beslenmeye devam ediyorlar.

RUSYA gelecek planlarında sıcak denizlere hakim olmak ABD egomanyasını kırıp bu coğrafya da askeri üslere sahip olmak adına kendi menfaatleri doğrultusun da adı her ne olursa olsun her türlü şer odakları ile ittifak kurup vahşete oratak olmak ta güç gösterisi yapmaktadır. Nasıl olsa akan müslüman kanı……

ABD bu denklem de mevcut yaptırım gücünü ve sömürgelerini kybetmemek adına RUSYA ile bir güç yarışın girmekte ve her türlü kirli ittifakta yer almaktadır. PYD yi kendine sahada savaşacak güç olarak seçip bütün imkanları ile destek vermek te ve katliamlara ortak olmaktadır. Dedim ya nasıl olsa dökülen müslüman kanı….

Rusya, Suriye rejimini destekleme bahanesi ve onların talebi ile sözde bu coğrafyaya konuşlanıp adeta ölüm saçmakta, enerji ve petrol yataklarına sahip olmak istemekte,  tarihi boyunca emeli olan güneye, Akdenize inebilmektedir.

İran mezhepsel olarak Suriye rejimini desteklemekte şii (şia)  emelleri doğrultusunda sunni müslümanlara kan kusturmaktadır.

ABD, NATO ve BM nin terörist örgüt olarak tanıdığı PYD-PKK ile iş tutmakta , kendis sözünden çıkmayacak kukla,satılık bir devlet kurdurup bu bölgede  hüküm sürmek istemektedir.

Zaten IRAK hükümetini lav edip  HAYDAR EL – İBADİ yi başa geçirmeleri de bu planın bir parçası değilmiydi?

Biz TÜRKİYE olarak IRAK ‘ da BAŞİKA kampını tüm bunları ön görerek kurduk.SURİYE’ deki kardeşlerimize el uzatmamız ve FIRAT kalkanı operasyonu yine tüm bu BATIL güçlere karşı verdiğimiz mücadeledir. Fakat ABD ve RUSYA’nın izin verdiği kadar.

İnanın bu bölgede DÜŞMAN yok enteresandır DOST ‘ da yok.Neden mi böyle diyorum? RUSYA-ESED   ,RUSYA-PYD , PYD-HAŞD ŞABİ, ABD-PYD, ABD-RUSYA-, ABD- HAŞDİ ŞABİ yerine ve duruma göre ittifak içindeler.

Önemli bir husus VATİKAN da PAPA bütün HRİSTİYAN alemini topladı. O büyük sandığınız ülkelerin başkanları hepsi PAPA’nın önünde el pençe HAÇLI birliğini tekrar kurdular.Dolayısı ile ABD- RUSYA yakınlaşması sahada başladı.

Kendi içimize dönecek olursak evet birşeyler yapmak istiyoruz. Ümmet adına çırpınıyoruz. Bütün ABD ve Şİİ seven vatan hainlerine rağmen. Onlar kim hepimiz çok iyi biliyoruz. Üzülerek söylüyorum ki ABD ve RUSYA’nın müsade ettiği kadar….

Şimdi referenadum sürecine girdik. İNŞALLAH buradan çıkacak olan muhtemel bir EVET ile bizleri çok daha zorlu ve sıkıntılı günler bekliyor.

SUNNİ ARAPLAR ve TÜRKMEN boyları ile kader birliği yapmış bütün haçlı dünyasına ve İSLAM düşmanlarına karşı bedeller ödeyerek dur demeye çalışıyoruz.

İŞİD denilen islamiyeti dünya gözünde bitirmek amacı ile kurulan bu örgüt, şimdi kuranlar tarafından lav edilip haritalar şekillendirilmeye çalışıyor.Ve onu kuranların ,İSLAM düşmanlarının katliamlarını seyrediyoruz.

Referandum sonrası ya ABD ve RUSYA’NIN müsade ettiği kadar ile kalıp KÜRDİSTANI kurdurup milyonlarca MÜSLÜMANIN şerefine namusuna canına HELAK getireceğiz yada ÜMMET ile hareket edip büyük bedelleri göze alıp ŞEHADETE ereceğiz .MEVLA tüm inanları ve DEVLETİMİZİ korusun. Bzilerede birey olarak düşen görevler var. Tıpkı 15 TEMMUZ gecesi ve sonrası günler gibi. Öncelik REFERANDUM ve sonrasın da HAÇ ile HİLALİN kavgasın da safımızı alacağız. ALLAH yar ve yardımcımız olsun .  Kalın şimdilik selametle….