fetöEvet dün gece dışarıdaydim ….. Şimdi evimdeyim kendime yeni yeni geliyorum akşama gene çıkacağım İNŞALLAH.FAKAT bazı resim kareleri var internet ortamında.Gencecik askerler tekme tokat kemerle dövülüyor linç ediliyor.Ve kafası kesilen de olmuş.Bunlar meclisi bombalayan halkın üzerine ateş edenler ise vatan hainleri ise katli vaciptir.AMA emireri ve talimatlara uyan sadece Mehmetcikler ise bunu yapanlara ALLAH lanet etsin.Bu çocuklar bizim.Bu tür puslu havalar da birliğimize dirliğimize kast eden fırsatçı ALLAHSIZLAR a fırsat vermeyeceğiz inşallah.ASKER de bizim POLİS te bizim tek derdimiz davamız, devletimizin bekası ve bayrağımızın namusu…Her kim ki, bu birlik gününü kendi emelleri için fırsat bilir,ve günahsız insanları birbirine düşürmeye çalışırsa ALLAH onları kahrı perişan eylesin.Son olarak bu vatan bizim, lütfen bu sokaklara Vatanı,bayrağı şeref ve namus bilenler çıksın. ALLAH yar ve yardımcımız olsun…

Dün gece çok şükür gerçek ülkücüleri,alperenleri yolda gördüm,gurur duydum. iyiki gerçek bir ülkücüyüm. Dün geceki halkın, akp’linin chp’linin ve biz gerçek milliyetçilerin dışında bu topraklar üstün de kimseyi tanımam.Aksini düşünen kim varsa beni listesinden çıkarsın. MİLLİ davanın sağı solu ortası olmaz ne mutlu gece bizimle olanlara….

Ve ALLAH rızası için akşam ilk iş markete,benzinlige,banka atm’lerine koşan tipler satılık hainler ben elimden geldiği kadar listemde sizi temizliyorum.Benden aykırı düşünenler beni hemen silsinler korkmayın ve kendinizi saklamayın. Madem bu oyun du akşam götünüz üç buçuk atıp neden markette atm de kuyruklar oluşturdunuz…..Siz kimsiniz? CHP li diyeceğim ama yok dün gece gerçek türkiye solcuları CHP liler bizimle idi.AKP lisiniz diyeceğim ki bu mümkün değil. Bir tek MHP kaldı güldürmeyin beni siz ve MHP öylemi ulan gece sokaklar bozkurt ve üç hilal doluydu.O halde siz kimsiniz……Neyin uğruna yaşıyorsunuz?