Cumhurbaşkanının ÇİN ve ABD gezilerini takip ettim. ABD de yapıan çirkin provekasyon ve çirkefliklerden bahsetmeyeceğim bile.

TRUMP ‘ın yaklaşımını ve iki yüzü ABD siyasetini sanırım hepimiz görmüşüz.

İçeride ki 15 TEMMUZ’ a hala kontrollü darbe diyen zavallıları da takip ediyoruz.

PYD’ ye giden silahlar verdik ama vermedik safsataları… Rusların kaygılarınızı anlıyoruz manifestolarını .. Komik ama iki yüzlü gerçekler.

Evet büyük TÜRKİYE geliyor…. İçimizdekilerden çok daha fazla Avrupa bunu görüyor emin olun. Belki direkt değil ama dolaylı ABD-TÜRKİYE hesaplaşması doğuda olacaktır. ALMANYA’nın TÜRKİYE korkusu zirve yaptı. AVRUPA bütün siyasi,ekonomik,askeri ve strateji olarak TÜRKİYEYİ kuşatmak istiyor. Ellerinde büyük bir koz var !! İçimizdeki bizden görünen hainler!!

Yavaş yavaş FETÖ den tutuklu bazı hakim ve savcılar tahliye ediliyor. İsmi lazım değil tv ve gazetelere dikkat edin cehennem tellahı gibiler.

Dimdik durarak, tek vucut olarak bedeller ödeyerek nihayete ereceğiz İNŞALLAH.

AKP nin olağanüstü kongresi önemli, buradan da bir sokak hareketi   tertiplenmeye başlandı. Kan dökülmeden bu iş olmaz nidaları had safhada. Gezi tarzı bir kalkışmaya lütfen dikkat.

PKK nın karadeniz hamlesi ile bütün yurtta korku ve panik havası oluşturmak huzuru kaçırmak da bu işin bir parçası.. İzmir de kesilen sular da inanın bunlarla bağlantılı.

Tuzakların en hayırlısını kuran ALLAHIN izni ile son kale yıkılmayacak. ALLAHA emanet olun.