OHAL:Olağanüstü hal “Anayasa ile kurulan hür demokrasi düzenini veya temel hak ve hürriyetleri ortadan kaldırmaya yönelik yaygın şiddet hareketlerine ait ciddi belirtilerin ortaya çıkması veya şiddet olayları sebebiyle kamu düzeninin ciddi şekilde bozulması hallerinde” ilan ediliyor.

Şu an CUMHURBAŞKANI,BAŞBAKAN,GENELKURMAY BAŞKANI,MİT BAŞKANI ve bir kısım MİLLETVEKİLİ paralel yapının ölüm listesin de ve bu yolu korkarım deneyecekler.Bununla alakalı çok ciddi ve kesin istihbarat var.Çok deneyimli  hıyanet şebekesi elemanları ve infaz timleri var.Fırsat kolluyorlar.Bir diğer tehlike de halkı kışkırtmak etnik,dini,siyasi iç kargaşa ve olabilirse savaş çıkartmak.

Diyeceksiniz ki devlet muz cumhuriyeti mi? Neden bunları yakalamıyor?Hemen söyleyeyim.Şu an kimse kimseye güvenmiyor.Herkes birbirine bir soru işareti ile bakıyor.Kendini saklayan ortaya çıkmamış hücreler var.Ayrıca en tehlikeli ve tahmin edilemeyen dış bağlantılar…NATO,CIA,AMERİKA ve bunların ülkede cirit atan ajanları gibi..

OHAL’E hayır demenin anlamı ne hayır diyenlere ve partilere sormak lazım .Ama cevap kolay onlar infaz timinin listesinde yok…Ve birileri ölse kargaşa olur asker el koyar onlar da bir süre sonra hükümet olurlarOHAL.Yazıklar olsun bu zihniyete!. Bilmem anlatabildim mi?…..

Türkiyem HAK ile BATIL’IN savaşı başladı. Uyanık ol hazır ol.Çok akılı olmak lazım.ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.OHAL