Hayırlı akşamlar ALLAH’IN izni ile darbeyi geldiği yere gömdük.

 İki dakikalığına vatan hainleri gibi düşünelim hadi empati yapalım. Hadi bu işi TAYYİP planlamış olsun ve BAŞKANLIK sistemi için  acıtasyon yapmış olsun.Bu kadar SİVİL ve POLİSİ TAYYİP öldürtmüş olsun egoları uğruna.

ERLERİ değil de SUBAYLARI TAYYİP organize etmiş olsun.Bunlar kaç kişi atıyorum 100 tane rütbeli olsun.

Onlara desin ki; ayaklanın darbe yapın,sivil halkı ve polisleri öldürün,ezin.

Sonra yakalanın ve teslim olun.Linç edilin yaka paça yere yatırılın darp edilin ve tutuklanın.

Afişe olun,rezil olun,hakaret duyun,yediden yetmişe beddua alın ve yüzünüze tükürsünler.Hayvanlar gibi muamele görün.Aileniz bu utançla yaşamak zorun da kalsın.

ne için TAYYİP 400 MİLLETVEKİLİ alsın ve BAŞKANLIK sistemi gelsin diye.Bütün bunlara tamam deyin öylemi.Aranız da bir tane yiğit,delikanlı,TÜRK kanı taşıyan babağiyit vatan evladı yok mu?

Diyelim ki mecburdunuz? Yakalandınız rezil oldunuz köpekler gibi.Bundan sonrası sizin için yok zaten.Çıkın böyle bir şey varsa kanımıza dokunuyor evet yaptık ama TAYYİP VE GENELKURMAY talimatı ile yaptık diyin.

Çok mu korkuyorsunuz?… Peki vatanı satıp firar edenleriniz var.Kiminiz YUNANİSTAN,kiminiz ABD, korkmayın çıkın oradan açıklama yapın.Nasıl olsa oralarda dokunulmazsınız… Şerefsizler..

Yeri gelmişken söyleyeyim; ABD-İNGİLTERE 200 küsür şehit ve bu olanlar eminim sizi çok üzmüştür.Siz böyle şeyleri sevmez ve bilmezsiniz dimi?.GÜÇLÜ ve tam BAĞIMSIZ bir TÜRKİYE’Yİ  sevmeme ihitmaliniz de asla olamaz.Sizi anlıyorum ve unutmayacağız bunu her şerefli vatan evladı biliyor elbet hesap görülür o günler gelir stratejik ortaklarımız…….

Yazdığımı bakmayın.En az bunlar kadar bu yazdıklarımı ima edenler de şeref ve haysiyet  yoksunu kanı bozuk darbe sever,manda ve himaye ister,ayrıca vatan namus kavramı bilmezler.

Son olarak ta milliyetcilik adı altın da şirret bir  kadın 6. ayda başbakan olacaktı.Anlayan anladı.Sen ve senin gibi üyesi bulunduğun ideoloji altın da aynı düşünce de olanlar var ise varsa siz de vatan hainisiniz.Kendi liderine en ağır ithamlar da bulunan çirkeflerden ne beklenir ki başka.Yeri gelmişken söyleyeyim TÜRK-İSLAM ülküsü için ölürüm….

Devletim den önemle ricam hazır başladınız fikri-zikri bu darbe severlerin hakettiği cezayı siz verin.Bize kalmasın biz devlet kadar merhametli ve hukuk kurallarına bağlı kalmayacağız.

TÜRKİYEM çok dikkatli olmalıyız akla hayale gelmedik entrika ve NURCU KÖPEEKprovokasyon   olabilir oyuna gelmeyelim.

ALLAH devletimizin,milletimizin YAR VE YARDIMCISI olsun selametle…BAYRAK İNMEZ,EZAN DİNMEZ BU TOPRAKLARDA…..