Bir dönemler ülkeyi şaha kaldıran, demokratlar, çöp arabaları ile rehin alınıp esir edilmişlerdir.İsmet İnönü gibi köpekler, darbe severler, günümüz deki CHP zihniyetinin ve ATATÜRKÇÜ düşünce misyonunun temsilcileri idi. Aynen günümüzdeki gibi….

Hayvanlar gibi muamele gören,pislik içinde tutulan demokratlar, ATATÜRKÇÜ düşünce  adı altındaki, emperyalist satılık köpeklerin, akıl almaz  karalamalarına maruz kalıyorlardı.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ rektörlerinin, darbecilere akıl vermek için akıl rehberliği yapması ve CELAL BAYAR ile başlayıp ADNAN MENDERESİN asılmasına giden yolu açmaları, sözde rektör ve aydınların, tıpkı günümüzdeki gibi ihanetin ve satılığın  belgesi gibi, bu günde karşımızda durmaktadır.Buraları ilim, irfan, eğitim kurumları değil ,satın alınabilen, vatan haini karaktersizliğine sahip, sözde cübbeli akademisyenler, pislikler ve şerefsizler  yuvasıydı.

Darbeci cuntacılar 77 ton altını bir günde hazineden çalıp talan ettiler. Sözde özgürlükcü, Atatürkçü,ilerici,çağdaş cuntacılar, kasayı boşaltıp ülkeyi sattılar.Ve bu altınların akibeti  günümüz de hala belli değildir.

Yassı  adada akıl almaz işkenceler ve eziyetler 1961 de son buldu.Fatin Rüştü Zorlu, Hasan Polatkan ve Adnan Menderes idam ediliyordu. Ve şuuru yerinde olmayacak kadar hasta olmasına rağmen……Üstelik idam infazı da, cellat tarafından insafsızca acı çektirerek uygulanıyordu. ALLAHIN gazabı üzerine olsun. (ADNAN MENDERESİN CELLADI ADNAN MENDERESİ TERS ASIYOR, AÇI ÇEKEREK ÖLSÜN DİYE.  ACI ÇEKEREK MERHUM VEFAT ETTİKTEN SONRA İP  BOĞAZINDA DURUR İKEN CELLAD TEKRAR İPE ASILIYOR,. NE YAPIYORSUN DİYE SORAN CEZAEVİ MÜDÜRÜNE ” BU EVLİYAYMIŞ YA UÇURUYORUM Kİ BİR DAHA KANATLARI OLMASIN” DİYORDU.NASIL BİR KİN? NASIL BİR KANSIZLIK?.GASİL HANEDE ADNAN MENDERES YIKANIRKEN VUCUDUN DA SÖNDÜRÜLEN ONLARCA SİGARA SÖNDÜRME YANIKLARI MEVCUTTU.EYYY MİLLET BUNLAR CHP ZİHNİYETİNİN FIRSAT BULDUKLARIN DA YAPACAĞI İLK ŞEYDİR EMİN OLUN.

Yassı adada başlayıp, İmralı da sonuçlanan ihanet ve rezalet senaryoları, ülke içinde ki atatürkçü,solcu,aydın ,özgürlükçü rektör,asker,yargı ve öğrencilerin el ele vermesi ve dışarıdan ABD desteği ile  yapılmıştır.

Halkı ,gençliği, üniversite rektörleri,sözde aydınlar tahrik edip ayaklandırıyor, domates lakaplı öğretim görevlisi, başbakanın boğazına sarılıp demokrasi istiyordu.Diğer yandan idam kararı alan cuntacıların yargı ayağı (bugün ki Metin Feyzioğlu’nun zihniyetin de ve onun akrabaları olan kişiler) idam kararını veriyordu.

Darbe yanlısı ATATÜRKÇÜ ve aydın sosyalist halk TÜRK bayrağının yanın da, Amerikan bayrağı taşıyor ve evlerine asıyorlardı.İhanet ve şerefsizlik diz boyu…Seçimle iş başına geleni, süngü ile yıkmak bunların genin de ve olmayan şereflerin de hep vardı.

Ve bu satılık köpekler GİRESUN mitingin de, SÜLEYMAN DEMİREL in eline bir kağıt sıkıştırmışlardı.MENDERESİ astık senide asarız tehdidi……..!!!!!kelek 1

Günümüz de sözde aydınlar, bildiri yayınlıyor,satılık yavşak medya çığırtkanlık yapıyor,üniversite rektörleri açıklama yapıyor,kemalistler sokaklarda nefret kusuyor….Ordu evlerinin kapatılmasına tepki gösterip, şerefsizce açıklamalar yapıyorlar.

Dış basın insan hakları diyor,Avrupa kaygılıyız diyor,yargıç,hakim ve savcılar ihanetin görülmemiş örneklerini sergiliyorlar…Sizlere bu neyi hatırlatıyor..Tarih tekerrür ediyor değil mi? Aynı senaryo ve aynı ihanet senaryoları ve aynı iç ve dış satılık tetikçiler.

İddaa ediyorum CHP nin istediği umduğu bir ordu olsun, şu anda bile ihanetin en büyüğünü bunlar sergiler, inançlı insanları asar, vatanı hiç düşünmeden satarlar.Sakın ola ki, bunların şu an mili iradenin yanında durduğunu bakmayın, bunların atası da, dedesi de, ceddi de, bu ülkeye en büyük ihaneti yapan soysuzlardır .Din düşmanı ve ahlaksız yaşantı sevdalıları bu soysuzlara ALLAHIM fırsat vermesin.

Şu anda DARBE taraftarı fetö,terör belalısı gibi de PKK duruyor.Arkalarındaki destekçileri de, tıpkı eski darbelerdeki gibi aynı zümreler.İnancınız olsun bu ALLAHSIZ KİTAPSIZ ATATÜRKÇÜ zümreler, kemalist zihniyetler ve bunların devlet içindeki yapılanmaları fırsatını bulsunlar bu ülkedeki inançlı imanlı herkesi keser asarlar.

Son olarak da bugünün fetöcüleri,dünün kemalistleri,yarının pkk’lıları, bu ülke için, bu ülkenin gerçek sahibi, imanlı,inançlı Anadolu insanları için, her daim birer tehlike ve hıyanet unsurlarıdır.Ve şuan ki hükümetten özellikli ama özellikle istiramım ,isteğim, şu an ki operasyonlar sadece fetöye değil,pkk taraftarı yöneticilere,pkk’lı siyasetcilere ve kemalist ihanet şebekelerine, satılık her türlü vatan hainlerine karşı yapılsın…..