Sadece Gerçeklerin Blogu

Tarafsızların Tarafı

AVRUPA BİRLİĞİ ,BM VE AP KANDIRMACASI

Avrupa birliği muhtemelen taraflı tarafsız herkesin serbest dolaşım hakkı,gümrük muafiyeti ve özgürlükler çerçevesin den bakıldığın da hiçbirimizin hayır diyemeyeceği bir birlik öyle değil mi?

Bunun kriterleri neler peki..?

Açık ve net bir şekil de ifade etmek istiyorum ki 80 milyonluk %90’ı müslüman olan güçlü bir türkiye’yi bu birliğe almazlar.Bu sadece ve sadece onların istediği şartlar ve dayatmaların kabul edilmesi halinde belki mümkün olabilir ki bu bağımsız bir TÜRKİYE olmamaktan geçer.

Zira devir değişti sıcak savaş artık kuklalar tarafın dan yapılıyor ve devletler düzeyin de ise herkes birbirine gülen iki yüzlü riyakarlar gibiler.

Kimdir bu kuklalar: (deaş,boko haram,ypg,pyd,pkk,şii milisler, ve birçokları) Acı olan şu dur ki, bu guruplar içerisin deki bir çok kişi ne için savaştığını bile bilmezer.

Kendi ülkesin de en ufak bir suça tolerans göstermeyip öldürme yetkisini kullanan emperyalist güçler benzer durum da sizi demokrasi ve özgürlük adı altın da idam ederler.Ve daha da acıdır ki bunu yaparken çok zorlanmaz ve hiç utanmazlar.İçeride güçlü maddi para kaynakları ve kendi ideolojisine hizmet eden satılık vatan hainleri vardır.

Bazen utanırlar da vahim ve görmemezlikten gelinemeyecek toplumsal olaylar karşısın da (bu genel de müslüman toplumun katledilişidir.) kınama mesajı yayınlarlar gülermisin ağlarmısın.?..Kimdir bunlar (AB,AP,BM,MİNSK,NATO V.S ) Ama ALLAH’ları var bazen güçlü şekilde kınarlar haklarını yemeyelim.

AB (AVRUPA BİRLİĞİ) :Mazlum halkı halk  saymayan para ile konuşan iki yüzlü islamiyet düşmanı ülkelerin maddi olarak birbirine bağlı olduğu iki yüzlü çirkef bir kurum.

AP (AVRUPA PARLEMENTOSU) :Dünya üzerin deki ne kadar sömürgeci anlayış varsa hepsinin bir arada olduğu kurumdur.Sadece ve sadece menfaatleri çatıştığın da birbirlerine sesleri yükselir aksi halde  paylaşımdan herkese bir hak düştüğü müddetce mutludurlar.Dünya görüşleri dini,dili,ırkı,ideolojileri yoktur. TÜRK’de olurlar KÜRT’ de YAHUDİ’de ERMENİ’de.PYD sergisi açmak FAHRİYE ERDAL davası SABANCI suikastı,PKK çadırı BELÇİKA BÜRÜKSEL v.s midem bulandı özür dilerim.En büyük hedef islam düşmanlığı parçala böl paylaş demeden geçemeyeceğim.

Diğerlerine devam etmek bile istemiyorum sinirlerim iyice gerildi vijdanları mahkum olanların zihinleri de bedenleri de satılıktır…..kriz

 

« »

© 2023 Sadece Gerçeklerin Blogu. Blog Sahibi Fehmi Özkan.