Merhabalar.. Bu yazım da farklı bir noktaya dikkat çekmek istiyorum!

Şimdi biraz beyin fırtınası yapalım.Yurt içinde ve yurt dışında darbe kalkışmasının ilk tepkilerine ve sonrasına bir göz atalım…

Darbe saati 15 temmuz 21.57  REİS’İ CUMHUR saat 23 gibi milli iradeyi sokağa davet ediyor.Aynı saatler de BAŞBAKAN’DA aynı deklerasyonu yayınlıyor.

Ve saat 23.20 gibi MHP genel başkanı milli iradenin ve hükümetin en güçlü şekilde yanındayız diye açıklama yapıyor. Milli iradeye sahip çıkılması için tabanını sokağa davet ediyor.

Özellikle   AMERİKA,İNGİLTERE VE ALMANYA’DA bir gurup siyasi ve üst düzey askeri yetkililer TÜRKİYE’de islami hükümet yıkıldı laik hükümet göreve geldi diyor.Hatta bazıları daha da ileri gidip BİZ kazandık diyorlar.

Milli irade HALK sokaklar da ve olayın seyri değişiyor…Tam bu sırada CHP liderinden bir açıklama DARBE kabul edilemez DEMOKRASİNİN yanındayız bu arada saat 00.30 civarı. Yeri gelmişken (Emperyalist ve siyonist güçler islam cografyasını demokrasi adı altında işgal ettiler ve milyonlarca müslüman kanını akıttılar. CHP başkanın demokrasi anlayışı nedir biilmek laazım!)

Ve gece saat 1 civarı AMERİKA VE BENZERİ ÜLKELER açıklama yapıyor seçilmiş hükümetin milli iradenin yanındayız diye.Varya köpeksiniz köpek!!!! İNGİLİZ TIMES: Türkler anlamsız şekil de çatışma ortamlarına akın akın gidiyor! bunu unutmadık….

Takip eden günlerde MHP aynı MHP …Kararlı,dik,vakur.Adı gibi DEVLET.

Diğer bir siyasi görüş HDP darbeye karşyız ama falan filan dert başka ondan hiç birşey anlamadım.Birde askere kötü davranıyorlar demeleri yok mu! Hele bu ülkede binlerce mehmetciğin kanına girmişken…..

Takip eden günler’de MHP başkanı SAYIN BAHÇELİ asker lincinin başın da bozkurt işareti yapanlar bulunsun yargılansın diyor.TAM İSABET ağzına sağlık.

CHP başkanı gözaltı kararlarını eleştiriyor bahane edip milleti(ihanetcileri) ve askerleri göz altına alıp reform yapmayın diyor.Anlayan bana anlatsın…. Askerin ordunun yanındayız diyor.

Ordunun karşısın da olan yok ama darbeci ordunun ve darbeci grubun değil ey kılıçdaroğu temizlik sonuna kadar yapılacak .Biraz daha ileri gidip DARBEYİ yapanlar masum dur derse şaşırmam ve de beklemiyor da değilim CHP’DEN BÖYLE BİR AÇIKLAMAYI….

SUUDİ ARABİSTAN,KATAR.AZERBAYCAN,GÜRCİSTAN VE ÇEÇENLER bizi unutmayanı bizde unutmayız.TEŞEKKÜRLER

İRAN darbeye karşıyım diyor ama mezhep olarak SUUDİ VE KATARI suçluyor.Herkesin karın ağrısı başka…

AB: gözaltılar uzamasın her yere yayılmasın insan hakları falan vay şerefsiz vay..

BM çok üzgün laik ordu yönetime gelemedi…

KERRY gözaltıları kınıyor bak hele….

Unutmadan 6. ayda ben BAŞBAKANIM diyen rezil bir kadın vardı.Kendi siyasi liderine ihanet eden.Kaçmasın onu da görecekeler darbe sonrası BAŞBAKan öyle ya..Vatan hainleri başbakan olacak bu ülkede vay halimize…

Yazımı okuyanlar sizce darbeci kim,hain kim? Tekrar görüşmek üzere

Bu arada birkaç özel birlik vatan haini bunlar hala dışarda çok dikkatli olalım.Onlar yakalanan kadar rahat yok.ALLAH BİRLİĞİMİZİ, DİRLİĞİMİZİ,İNANCIMIZI BOZMASIN.Şimdilik kalın selametle….sis